• SSK DÖKÜMAN

  ssk.biz.tr logo

  SSK DÖKÜMAN

  SSK Döküman uygulaması iki şekilde yapılmaktadır. Biz size iki şekilde de nasıl yapılacağını anlatacağız. Öncelikle SSK Döküman uygulaması ile SSK ve Bağ-Kur hizmet bilgilerinizi, emekli aylık bilgilerinizi, emekli aylık kesintilerinizi, GSS tescil sorgulamanızı, isteğe bağlı emekli sandığı bilgilerinizi ve tescil kaydı tespitinizi yapabilirsiniz.

  Kişisel Bilgileriniz İle SSK Döküman Sorgulama

  SGK sayesinde Döküman Sorgulamasını artık kişisel bilgilerinizle yapabilmektesiniz. Öncelikle aşağıda size verdiğimiz web sitesine lüten tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada uyruğunuzu, T.C. kimlik numaranızı, nüfusta bağlı olduğunuz ili, cilt numaranızı ve doğum yılınızı doğru bir şekilde giriniz. Güvenlik kodunu da doğruladıktan sonra sorgula butonuna tıklayınız. Bütün işlemlerinizi tamamladıysanız eğer Döküman Sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Kişisel Bilgileriniz İle SSK Döküman Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

  E-Devlet Şifresi İle SSK Döküman Sorgulama

  Sorgulama işleminizi E-Devlet sistemi ile de yapabilirsiniz. Ancak bunun için bir şifreye ihtiyacınız vardır. E-devlet şifresini almak gayet kolaydır. En yakın PTT şubesine nüfus cüzdanınızla birlikte giderek başvuru yapmanız gerekir. Başvurunuzun sonucunda size 2 TL karşılığında bir E-devlet şifresi verilecektir. Bu şifre ve T.C kimlik numaranız ile size vereceğimiz İnternet adresinden Döküman Sorgulamasını yapabilirsiniz.

  E-Devlet Şifresi İle SSK Döküman Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. serkan bayrak diyor ki:

   prımlerın toplam ne tl oldugunu

  2. mehmet paksoy diyor ki:

   gün sayısı

  3. muhammet aslantürk diyor ki:

   gecen ay ssk yatmışmı

  Sorunuzu Yazın